top of page

Ласкаво просимо до Fierce Calm

Лідер у сфері спеціалізованої травмочутливої практики йоги

 

З досвідом вже понад 20 років і заснована у Великобританії - організація Fierce Calm є лідером у сфері спеціалізованої травмочутливої практики йоги та підтримки ментального та фізичного здоров'я. Наша незмінна прив'язаність до доказових практик, що ґрунтуються на нейронауці, вирізняє нас як авторитетних першовідкривачів у наданні індивідуалізованої підтримки для осіб котрі отримали травматичний досвід

 

 

Про нас

 

Fierce Calm незмінно зосереджена на розробці прогресивних йога-програм, які не просто "традиційні ", але і відповідають реальним потребам людей. З десятиліттями досвіду, ми створюємо простори, де травмочутлива йога стає не просто фізичною практикою, а цілісним методом самооцінки і зцілення. Завдяки нашому усвідомленню особливостей потреб різних груп, ми пропонуємо підходи, що є не просто універсальними, але і науково обґрунтованими та індивідуалізованими.

 

• Наша Компетентність

 

- За плечима у нас понад два десятиліття практичного досвіду в області глибокого фізичного та психічного відновлення. Наш фокус не лише на асанах(фізичних вправах) , а на цілісному досвіді, який допомагає людям пережити травму або підтримувати тих, хто перебуває у зонах конфлікту та у прифронтових зонах . Ми використовуємо синергію наукових досліджень та давніх йогічних практик.

 

- Від перших днів війни ми в Україні , у Львові,та ми не просто розширюємо географію нашої діяльності,- у трьох локаціях у місті - проводимо офлайн практики та надаємо онлайн підтримку та навчання для українців незалежно від їх місцезнаходження,особливо переселених, поєднуючи традиційну мудрість з сучасними науковими підходами для створення індивідуалізованої практики.

 

• Інший підхід  

 

Наша травмочутлива йога не є звичайною практикою. Методика, на якій ми базуємося, є результатом гармонійної інтеграції древніх йогічних знань і актуальних наукових досліджень. Це дозволяє нам створювати ефективні практики, які знаходять відгук у медичній спільноті, серед військових та урядових органів.

 

• Нейронауковий Фундамент 

 

- Наши методики анкетовані в сучасних нейронаукових дослідженнях

- Всі наші методи та техніки засновані на науково підтверджених даних.

 

• Що Ми Пропонуємо

 

- Йога для переселених : програма для відновлення душевної рівноваги та як допомога при стресі та безсонні. Ми створили канал підтримки та спілкування.

- Універсальна Йога: гнучка і персоналізована практика для різних соціальних категорій.

- Аштанга йога, Йога терапія та інше у Львові: глибокі, трансформуючі практики. Завдяки їм ми створили велике комюніті в цьому місті

- Йога Онлайн: глобально доступні практики йоги, безкоштовні або за donation

- Медперсонал та їх рідні : спеціалізовані програми для лікарів і їхніх родин.

- Резилієнтність для цивільних та Військових: науково-обґрунтовані інструменти для подолання життєвих викликів, та ефективні практики для підтримки героїв на шляху реабілітаційного періоду та після

 

• Глибоке відновлення  через інноваційну травмочутливу практику

 

На перетині науково підтверджених методик та глибокої емпатії, наша спеціалізована травмочутлива йога представляє собою не лише фізичну діяльність, але й ефективний інструмент для психоемоційної регуляції. Цей підхід спрямований на підтримку осіб із ПТСР та комплексним ПТСР, надаючи їм безпечне середовище для стійкості та самопізнання.

 

• Науково - підтверджені методики для зміцнення духу і тіла

 

Засновані на наукових дослідженнях та нейронаукових відкриттях, наші методи не лише теоретично обґрунтовані, але і практично ефективні у трансформації життєвих обставин.

 

• Фокус на тих, хто зазнав значущих змін в результаті травми

 

Цільово адресуючи потреби тих, хто пережив зони конфлікту та насильство, наша робота в Україні підсилює життєво важливі ресурси для реабілітації та відновлення.

 

• Шляхи до благополуччя

 

Ваші унікальні потреби визначають нашу стратегію. Створюючи науково підкріплені програми для ментального здоровʼя  , ми надаємо засоби для протистояння складним життєвим викликам.

 

• Запрошуємо до цієі подорожі з нами

 

Зверніться до Fierce Calm сьогодні для ознайомлення з унікальним спектром наших спеціалізованих практик. Спільно з нами допоможіть створити майбутнє, яке є міцним ґрунтом для стійкості, благополуччя та здорового життя попри обставини 

 

Fierce Calm Yoga Ukraine is providing free yoga and trauma therapy sessions in shelters, studios, retreats and hospitals to civilian and military adults, children and their families in Ukraine.

We are also supporting and funding our yoga teachers, studios & partners in the region dedicated to helping those who desperately need our help by co-ordinating and distributing emergency medical care, food, shelter, clothes and trauma resilience / wellbeing training & support in the region to, and alongside, humanitarian agencies in the worst affected areas in Ukraine.

png_20220318_172003_0000.png

HELP US

It is with the support of our global yoga community that we are able to help sustain our yoga community in Ukraine in the face of unimaginable adversity.

Your donations, merchandise purchases and fundraising yoga classes are having an immediate impact making a huge, tangible difference, empowering our yoga family on the ground helping others in need.

Any amount, whether by donating to us , by organising a fundraiser or purchasing fundraising clothes or humanitarian aid items from our store, makes a huge, immediate impact. Fierce Calm is entirely voluntary and every penny goes directly to support our work.

Safe Water for Ukraine

Gift purchase a vital water filtration device for our partner medical teams in Ukraine, and your donation will also provide a year of safe water to a child in need via a program based in Kenya.

Gift a Water Purification Kit Here

OUR STUDIO IN UKRAINE

Our yoga program in Sambir, Ukraine, is being driven buy our remarkable project leader Yuliiya Denisova Rubinshtein from her studio - Ashtanga Yoga Ukraine - where her team are providing a healing community space and support for all,  while offering free Fierce Calm funded yoga classes to adults, children and their guardians, including the availability of one to one therapy sessions with trained therapists.

JOIN US ONLINE AT OUR STUDIO IN UKRAINE FOR FREE YOGA CLASSES IN UKRAINIAN 

Час змінюється і все навколо нас теж , на нашу долю припадає багато випробувань. Йога одна із серед тих інструментів ,використання яких зарекомендувало себе з найкращої сторони та віковий досвід показав як саме йога необхідна нам зараз в найскладніший період 

БЕЗКОШТОВНА ЙОГА ОНЛАЙН УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

We have also secured and managed to supply Ukrainian language children's colour therapy books for families to take away on their journey, helping them process a whole new range of unexpected and terrifying emotions. And our remarkable teachers, like Yuliiya, are doing this while volunteering in humanitarian aid centres, distributing medical supplies and supporting animal shelters.

bottom of page