top of page
Untitled (Twitter Post).png

Our Yoga Ukraine program offers Free or by Donation Ukrainian Yoga and meditation classes via zoom to all Ukrainian refugees, internally displaced, impacted by war or in diaspora. We're inviting Ukrainian speakers, wherever they are in the world, to move, breathe & connect with others & home via our yoga studio in Ukraine.

 

Ми запрошуємо приєднатися до безкоштовних занять йоги українською мовою , зберегти звʼязок з домом , приєднатися до спільноти зі спільними цінностями, отримати індивідуальний підхід та підтримку для  кожного.

 

Час змінюється і все навколо нас теж , на нашу долю припадає багато випробувань. Йога одна із серед тих інструментів ,використання яких зарекомендувало себе з найкращої сторони та віковий досвід показав як саме йога необхідна нам зараз в найскладніший період 

 

І на даний час йогу вже сприймають як додатковий та альтернативний методи лікування , які набирають все більше популярності. Практики,які грунтуються на усвідомленості , такі як медитація та фізична йога, широко використовуються в терапії як психологічних, так і фізичних захворювань, оскільки дослідження показали зв'язок між цими практиками та змінами у фізичному та психологічному здоров'ї. Результати говорять про те ,що практика йоги може позитивно вплинути на біохімічну та нейрофізіологічну системи, регулюючи вегетативну нервову систему та реакцію на стрес, тим самим знижуючи рівень стресу, тривоги та депресії. 

 

Насправді , для результату за яким приходять не важливо це онлайн заняття чи у студії. Тому що ви можете практикувати у своєму просторі в котрому вам комфортно та ви відчуваєте себе захищеними та в безпеці. Існує величезна кількість випадків , коли онлайн формат є незамінним, ефективним, швидким та доступним способом в отриманні справді цінних та кваліфікованих програм. Тим паче є безперервний звʼязок та підтримка, навіть якщо ви в іншій країні. 

Ми стараємось зберегти ниточку звʼязку з домом, з Україною , рідною мовою надаючи підтримку через практики йоги онлайн. Прикладаємо усіх зусиль, щоб заняття були безкоштовні, при можливості підтримки нас donation - щиро радіємо

 

Заняття проходять 6 разів на тиждень у вечірній та ранковий час. 

Серед практик : 

 Йога терапія 

Аштанга йога

Медитації 

Робота з диханням , пранаями

Йога Нідра

Для усіх рівнів особливо початківців. 

Вчитель йоги комунікує та підтримує кожного ,з активним чатом для спілкування та зворотнім зв'язком 

 

Все, що потрібно - це просто почати. І найкращий час для цього - зараз 

 

Приєднуйтесь до безкоштовного заняття йогою українською мовою

bottom of page